MyScript z rozpoznawaniem tekstu pisanego jak OCR!

Tak, wiem. Zaraz ktoś życzliwy stwierdzi, że to już któryś z kolei świetny kalkulator i to prawda – jestem fanem kalkulatorów. Do dziś moim ulubionym iOS’owym kalkulatorem był Archimedes, o którym pisałem jakiś czas temu. Dziś do grona moich ulubionych iOS’owych narzędzi liczących lub wspomagających liczenie dołączył MyScript Calculator.

MyScript-Calculator-AppleApps-pl

Podobnych wcześniej przewinęło się przez mojego iPhone wiele ale raczej były to zabawki, które w ogóle nie spełniały swojej podstawowej funkcji. Używając MyScript Calculator poważnie zastanawiam się nad zakupem rysika do iPhone. Wtedy to już wyglądałoby bardzo profesjonalnie.

MyScript Calculator rysuje na ekranie czystą kartkę w kratkę. W kratkach jak dawniej na matematyce wpisujemy liczby, nawiasy, znaki etc. Zadaniem kalkulatora jest rozpoznanie wpisywanego tekstu i obliczenie działania. Spisuje się nad wyraz dobrze dlatego zachęcam choć zakładam, że nie wszystkim taka forma obliczeń przypadnie do gustu choć to, że jest bezpłatny powinno dodać odwagi.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...