Nagrywanie pulpitu w iOS

Już nie tylko Screen Shot wyróżnia iPhone, iPada czy iPoda spośród innych urządzeń mobilnych. Okazuje się bowiem, że całkiem sprawnie może działać również na starszych urządzeniach nagrywanie pulpitu – mało tego – live streaming przez internet tego co dzieje się aktualnie na naszym urządzeniu.

displayrecorder-appleapps-pl

Nie muszę chyba przytaczać milionów sposobów potencjalnego użycia takiej funkcji choć granice warto zarysować. Z pewnością nie raz przyda się taka funkcja wszystkim redaktorom AppleApps.pl, AppleiPads.pl i AppleiPhones.pl w trakcie tworzenia kolejnych artykułów. Dodatkowo zapewne przydałaby się również gdyby ktoś chciał się zabawić w szpiega.

Ze swojej strony dodam, że aplikacja dostępna jest w Cydia Store i kosztuje niecałe 10 dolarów.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...