O której wschód? O której zachód?

Często zastanawiało mnie, o której godzinie zacznie się ściemniać albo czy gdy jutro wstanę to będzie jeszcze ciemno czy może już jasno? Wiadomo, że po zachodzie słońca jest jeszcze przez chwilę w miarę jasno albo na chwilę przed wschodem spokojnie można by iść po bułki do sklepu w pełnej jasności ale nieraz będąc nad polskim Bałtykiem ciekawił mnie i wschód i zachód słońca…

sunset-appleapps-pl

…na ten drugi nigdy nie udało mi się..  wstać. Być może dlatego, że nigdy nie miałem pojęcia o tym, o której godzinie owy wschód zastanę nad spienionym morzem. Od dziś to się zmieni.

Sunrise Sunset Calendar to bardzo prosta aplikacja, która po sprawdzeniu naszego położenia, dla naszej szerokości i długości geograficznej da nam pełną informację na temat godziny wschodu i zachodu słońca. Dużym plusem aplikacji jest przemyślany i wygodny interfejs oparty o popularne gesty typu swipe.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...