Planer trybu samolot na iPhone’a

Tryb samolot jest bardzo przydatną funkcją w iOS. Wyłączając możliwość wszelkich połączeń, pozwala na oszczędność baterii, przez co możemy korzystać z naszego urządzenia o wiele dłużej bez konieczności ładowania. Dlaczego więc nie wykorzystać tej funkcji w czasie gdy wiemy, że nie będziemy używać telefonu, np. w nocy. Teraz dzięki aplikacji AirplaneScheduler możliwe jest automatyczne przełączanie trybu samolot w godzinach przez nas określonych.

AirplaneScheduler-1

Wprowadzona we wrześniu wraz z iOS 6  funkcja ‚Nie przeszkadzać’ jest również przydatna, szczególnie wtedy gdy nie chcemy by przeszkadzano nam telefonami. Aplikacja zezwala na połączenia tylko od grupy wybranych numerów  Jeśli natomiast nie chcemy przyjmować jakichkolwiek połączeń w środku nocy świetnie sprawdza się AirpalneScheduler.  A dodatkowo nie musimy się martwić o stan naszej baterii tuż po przebudzeniu.

Jak nazwa wskazuje planer trybu samolot służy głównie do pozostawienia swojego smartfona w trybie pozwalającym na bezpieczne korzystanie w trakcie lotu samolotem, jednak jest duża grupa osób, która używa aplikacji w celu oszczędności baterii. Dla roztargnionych czy też dla tych, którzy nie mają w zwyczaju cowieczornego podłączania telefonu do zasilania AirplaneScheduler może być swego rodzaju wybawieniem.

AirplaneScheduler jest dość prosty w użyciu. W ustawieniach aplikacji należy ustawić czas „od” i „do”, czyli przedział czasowy w jakim telefon ma automatycznie przełączyć się na tryb samolotowy, a następnie z niego wyjść. Aplikację można ściągnąć z repozytorium ModMyi i kosztuje 1.49 $.Minusem jest to, ze działa jedynie na urządzeniach z iOS 6.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...