Stylowy menedżer plików z App Store!

To chyba pierwszy taki pomysł o ile dobrze pamiętam. Jedynym znanym mi Menedżerem plików jest iFile, który dostępny jest poprzez Cydię. Prawdę mówiąc nie wyobrażałem sobie do tej pory czegoś tak wzniośle nazwanego znając ograniczenia nakładane przez Apple na developera i aplikacje. I tu się pomyliłem.

Przyznam szczerze, że w ostatnich czasach coraz więcej aplikacji mnie zaskakuje. Nie dlatego, że są jakieś niezwykłe a dlatego, że Apple na coraz więcej im pozwala. Każde kolejne SDK to nowe możliwości dla developerów. O marketingowej niezwykłości takiego postępowania rozpiszę się jednak kiedy indziej a tym czasem niezwykły File Manager o wszystko mówiącej nazwie Files App.

Jedna prosta aplikacja a mogłaby zastąpić chyba nawet interfejs całego iOS a może się mylę? Macie jakieś pomysły na to czego przy użyciu takiego GUI nie można by zrobić na iP. ? Chyba tylko zadzwonić 🙂

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...