Szybsze pisanie na iOS

Funkcja prognostycznego pisania na klawiaturze dotykowej jest dostępna na różnych mobilnych systemach operacyjnych (Blackebrry, Android). Podobną funkcjonalność na iPhone po jailbreaku uzyskać można poprzez zainstalowanie tweaku Octopus Keyboard. Po wpisaniu litery bądź kilku pierwszych liter aplikacja sugeruje odpowiednie słowa i pozwala na szybkie wstawienie wybranego przez nas słówka, przez co pisane smsów czy wpisywanie tekstu na portalach społecznościowych jest o wiele sprawniejsze.

octopuskey

Octopus pochodzi z panelu preferencji, który można znaleźć w Ustawieniach, i umożliwia na spersonalizowaną konfigurację. Aplikacja jest dostępna na większość najważniejszych języków poza japońskim, koreańskim i chińskim.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...