Teraz możesz kopiować tekst z tablicy aplikacji Facebook!

Jeśli jesteś jedną z miliarda osób logujących się na Facebooka przez smartfona bądź tablet to ta aplikacja ułatwi Ci życie. Do tej pory problemem aplikacji facebookowej na iOS był brak możliwości kopiowania tekstu z tablicy (ogólnopojęte News Feed). Istnieje wiele powodów, dla których chciałbyś skopiować informacje wrzucane prze Twoich znajomych, np. na rzecz nawigacji, a teraz dzięki aplikacji „Enable Copy text in Facebook app” możesz to zrobić.

511fea40301cd

Włączenie kopiowania tekstu w aplikacji Facebook nie wymaga konfigurowania ustawień, wystarczy jedynie zainstalować  i uruchomić aplikację. Jeśli będziesz chciał zrezygnować z możliwość kopiowania tekstu z News Feed możesz po prostu odinstalować aplikację poprzez Cydię.

Aplikacja jest dostępna zupełnie za darmo z repozytoruym ModMyia. Choć aplikacja nie jest rewolucyjna to jest kolejnym krokiem do usuwania niepotrzebnych ograniczeń iOS.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...