Przepisy.pl – darmowe przepisy w Twoim urządzeniu z iOS

image_1363688522845807

Jeżeli lubisz gotować i wyszukujesz nowe przepisy w internecie, to na pewno trafiłeś na stronę przepisy.pl. Jest to popularna strona, której grono funów ciągle się powiększa. Aby ułatwić życie użytkownikom tej strony, postała aplikacja przepisy.pl. Już nie musimy przynosić ze sobą laptopa do kuchni, aby skorzystać z przepisu, wystatczy mieć ze sobą tylko telefon lub tablet.

image_1363688544216300

Aplikacja posiada kilka kategorii według których możemy z łatwością znaleźć interesujące nas przepisy, według kategorii (kuchnia włoska, polska itp.), składników, okazji itd. Jak już wybierzemy przepis, naszym oczom ukazują się apetyczne zdjęcia, informacje o składnikach, poziomie trudności, czasie wykonania oraz dokładnie zobrazowane krok po kroku jak przygotować danie. Aplikacja posiada zakładkę polecanych przepisów na dany tydzień – coś dla osób bez pomysłu na obiad. Poza tym dodatkowo możemy zapisać nasze ulubione przepisy. Zdecydowanie polecam!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...