Bo sukces tkwi w prostocie!

Ogromne zdziwienie ogarnęło mnie dzisiejszego wieczora gdy okazało się, że w całym AppStore nie ma ani jednej więcej takiej aplikacji jak… o tym za chwilę, bo nie tylko jej funkcja jest genialnie prosta ale i nazwa jedyna w swoim rodzaju.

draw

Od dłuższego czasu przeszukiwałem App Store w poszukiwaniu zwykłej białej tablicy, na której będę mógł napisać cokolwiek zechcę, jednym kolorem czarnym, jedną grubością linii, beż żadnych programistycznych interpretacji, bez rozpoznawania teksu, bez emotikonek, bez .. po prostu bez niczego więcej!

Taka jest własnie aplikacja ‚Draw’. Czysta biała tablica, na cokolwiek zechcesz. Dużym minusem są reklamy, które utrudniają całkowicie wszystko jednak nie pisze tego artykułu aby promować Draw tylko przekazać wszystkim programistom zapotrzebowanie na prostotę.

Polecam na tę chwilę właśnie Draw. Za moment mam nadzieje, że zastąpi ją coś ciekawszego. W mojej opinii przydałaby się możliwość nieskończonego przewijania tablicy tak aby w każdej chwili można było wrócić do tego co zapisało się chwilę wcześniej a nie zamieściło się na jednym ekranie.

Gdy chodziłem do szkoły marzyłem o takim rozwiązaniu zamiast standardowego zeszytu. Jeśli ktoś postanowi stworzyć aplikację ‚zeszyt’, ‚notebook’ czy jakkolwiek niech dobrze zapamięta, że to własnie skromny redaktor AppleApps.pl był pomysłodawcą i z pewnością będzie rościł sobie prawo do pomysłu 🙂

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...