MessageSwiper – przeskakuj między SMS’ami za pomocą jednego gestu

 MessageSwiper jest nowy produktem z Cydi, który pozwala na szybką zmianę pomiędzy dostępnymi SMS’ami w Messages aplikacji. Wystarczy otworzyć aplikację z wiadomościami i wybrać jeden z kontaktów z którym rozpoczęta rozmowę . Aby zmieniać z jednej listy rozmów na drugą wystarczy przesuwać palcem po ekranie w prawą lub lewą stronę. Listy z SMS będą się momentalnie zmieniać z jednego kontaktu na drugi.

Jednakże trzeba być też ostrożnym przy zmienianiu list gdyż łatwo jest je zmienić przez pomyłkę, aby temu zapobiec można ustawić w opcjach dystans jaki trzeba przeciągnąć palcem do zmiany wiadomości.

8662382675_f78d7b43e3

Przewijanie miedzy wiadomościami nie ma żadnych ograniczeń. Można przesuwać w lewo lub prawo tak długo jak nam się to podoba ponieważ same wiadomości będą bez przerwy cyrkulować.

Jedynym minusem jest brak widocznej animacji podczas zmieniana list. Ze względu na brak animacji, często jest trudno dostrzec kiedy się zmieniają wiadomości. Może to doprowadzić do prostej pomyłki jak wysyłanie SMS’ a do niewskazanej osoby. Jednakże deweloper podkreślił ze animacja będzie dodana w następnych odsłonach tweaku.

MessageSwiper działa z BiteSMS, iRealSMS i Messages app. Tweak można ściągnąć za darmo z Cydi. Daj nam znać co o nim myślisz w poniższej sekcji komentarzy.

 

Damian Walusz

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...