Photo Date, czyli szybkie sprawdzenie daty wykonania zdjęcia

Aparat w urządzeniach iOS  jest dość ubogą w przydatne funkcje aplikacją w porównaniu do konkurencyjnych systemów.  Brak jej przede wszystkim opcji sprawdzenia podstawowych informacji o zdjęciu, miedzy innymi o dacie jego wykonania. Tę niedogodność rekompensuje użytkownikom iOS aplikacja Photo Date.

201303291917254267

Photo Date w prosty sposób pozwala na sprawdzenie daty zrobienia fotografii. Informacja ta jest pobierana przez aplikację  z danych ‚EXIF’. Uruchomienie aplikacji powoduje otwarcie przeglądarki ze zdjęciami. Wybierając interesującą nas  fotografię  wyświetlana jest grafika zdjęcia oraz pasek na dole ekranu z informacją o dacie wykonania. Aplikacja polecana jest szczególnie dla osób nie korzystających z jailbreaku. Dodatkowo można ja pobrać za darmo z AppStore.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...