PodSwitcher – doświadcz kompletnej kontroli muzyki z app switcher’a

podswitcherbanner

 

W ostatnich latach wyszło wiele tweakow do kontrolowania muzyki z rożnych miejsc w iOS’ie. Niektóre tweaki miały dość ciekawe pomysły, inne już nie tak bardzo, a jeszcze inne przestały otrzymywać updaty do kolejnych odsłon iOS. PodSwitcher na pewno zalicza się do tej pierwszej kategorii. Miejmy tylko nadzieje ze będzie tez otrzymywał regularne updaty na przestrzeni najbliższych lat. Głównym zadaniem PodSwitcher’a jest kompletne kontrolowanie muzyki z app switcher’a z udziałem pięknej szaty graficznej jaką oferuje ten tweak.

Największą zaletą PodSwitcher’s jest dostęp do całej biblioteki muzycznej bez żadnych ograniczeń. To znaczy że możesz wysyłać SMS’y, pisać np. na facebooku albo twiterze i w tym samym momencie zmieniać lub przeglądać całą bibliotekę muzyczną bez wychodzenia z aplikacji w której aktualnie pracujemy. Tego rodzaju funkcja przemawia sama za siebie, a w dodatku jest ona pięknie wykonana przez co można odnieść wrażenia jakby samo Apple było kreatorem tego tweaku.Tweak się używa w dosyć prosty sposób, mianowicie trzeba otworzyć app switcher, a potem nacisnąć na nowy przycisk u góry w app switcherze o nazwie PodSwitcher. Nasepnie zobaczymy ładną animacje z otwierajacym sie oknem do kontrolowania biblioteki muzycznej. Będziemy mogli przeglądać osobne foldery jak: albumy, wszystkie piosenki, artyści oraz playlisty. Oprócz tego będziemy mieli dostęp do kilku dodatkowych opcji, które będą decydować wyłącznie o stylistycznym wyglądzie PodSwitchera.

Z opcji można wybrać

 • Przezroczystość okna do kontrolowania muzyki
 • Animacje przy zmianie albumów, piosenek, artystów
 • Lustrzane odbicie do muzycznych ilustracji
 • Folder w którym ma się automatycznie otwierać PodSwitcher za każdym razem jak go włączymy

 

PodSwitcher może się automatycznie otwierać w jednym z czterech folderów jakie mamy do wyboru:

 • Songs
 • Albums
 • Artists
 • Playlists

Najpiękniejszym aspektem PodSwitcher są animacje do ilustracji muzycznych. Za każdym razem jak przesuwamy palcem by zmienić piosenkę będziemy widzieć jedną z wybranych przez nas animacji. Każda z sześciu dostępnych animacji jest naprawdę piękna i będzie ciszyć oko za każdym razem jak zmienimy piosenkę.

Mamy wiele ciekawych do wyboru animacji dla muzycznych ilustracji takich jak:

 • Coverflow
 • Linear
 • Cylinder
 • Rotary
 • Time Machine
 • Wheel   

 

Prószę tylko spojrzeć na przykłady rożnych wzorów animacji do wyświetlania ilustracji.

Film prezentujący PodSwitcher znajduje się tutaj

Filmik Podswticher

W rezultacie, PodSwitcher oferuję nam dosyć sporo funkcji i jest na pewno wart wydania kilku złoty. Niestety nie działa on na iPadzie, ale można się spodziewać updatow w najbliższym czasie. Jest to jeden z najlepszych tweakow do kontrolowania muzyki zaraz u boku innego popularnego tweaku Music Controls Pro. PodSwitcher również działa z innymi tweakami jak Auxo, Ayecon, SwitcherCleaner itd. Miej jednak na uwadze to że nie działa on z Music Controls Pro. Jeżeli te dwa tweaki będą zainstalowane, iPhone zacznie się restartować podczas zmiany muzyki.

Jeżeli lubisz tego rodzaju tweaki lub kochasz słuchać muzykę na swoim iPodzie lub iPhonie to PodSwitcher jest na pewno dla Ciebie. Możesz go kupić w sklepie Cydi za 1.50 dolara na BigBoss repo. Daj nam znać co myślisz o tym tweaku w poniższej sekcji komentarzy.

Damian Walusz

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...