SnapNPlay do wygrywania melodii z nut

SnapNPlay to aplikacja wykorzystująca technologię OCR – na podstawie zdjęcia wygrywa melodię zapisaną w nutach na różnych instrumentach. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Należy zrobić zdjęcie uzupełnionej nutami pięciolinii, upewnić się czy wszystkie nuty zostały zawarte na zdjęciu, dokonać wyboru instrumentu  (skrzypce, gitara, trąbka, flet). Następnie rozpoczynamy odtwarzanie.

201304271713453415

Aplikacja ta sprawdza się nieskomplikowanego zapisu nutowego. Dla rozpoczynających eksperymentowanie w komponowaniu melodii, czy też naukę na instrumencie, SnapNPlay może być bardzo użytecznym narzędziem. Pozwala na szybkie odtwarzanie melodii, której aktualnie się uczymy. Aplikacja jest dostępna w App Store za jedyne 3,99 dolara. Dodatkowo deweloper pracuje nad jej ulepszeniem i dodaniem kilku użytecznych funkcji.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...