SubtleLock – zrób więcej miejsca na swoim lockscreen’ie

subtlelock

Jeśli szukasz za minimalistyczną zmianą na swoim lockscreenie to SubtleLock jest idealnym tweakiem dla Ciebie. SubtleLock doda około 100 pikseli do twojego lockscreenu poprzez redukcję rozmiaru zegara oraz  dolnego pasku ze sliderem. Dzięki SubleLock będziesz mógł widzieć więcej tapety oraz więcej powiadomień.

Ci którzy się martwią tym że kontrola muzyki przestania działać mogą odetchnąć z ulgą gdyż kontrola muzyki na lockscreenie nie podległa żadnym zmianom. W dodatku, SubtleLock działa z Lockinfo 5, Tempus, Ayecon i Locksliderz. Więc jest w czym wybierać jeśli chodzi o konstruowanie własnego lockscreenu.

SubtleLock ma trzy opcje do wyboru:

  • zmniejszanie paska z zegarem
  • zmniejszanie paska ze sliderem
  • pokazanie daty przy głównym zegarze.

Za każdym razem kiedy dokonuje się zmiany w opcjach, lockscreen zmieni się automatycznie bez potrzeby restartowania.

Sublelock działa na na iPhonach i iPodach, niestety wersja na iPada jeszcze nie wyszła i prawdopodobnie nie wyjdzie tak szybko.

Jeżeli jesteś fanem drobnych zmian na swoim telefonie to SubtleLock jest na pewno tweakiem dla Ciebie. Możesz go kupić za 1.00 dolara w Cydi. Jeżeli wahasz się nad kupnem to mogę Ci dać tylko jedną radę: jak już raz spróbujesz SubleLock to nigdy nie będziesz chciał wrócić do oryginalnego lockscreenu. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję odnośnie kupna tweaku powiedz nam co myślisz o SubtleLock zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

 

Damian Walusz

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...