Badger – sprawdzaj powiadomienia z ikon od aplikacji

70a8bffaba16e613b356a5369068cbd1

 

 

Badger jest nowym tweakiem z Cydii, który pozwala nam na nową metodę do sprawdzania naszych wiadomości na iDevcie. Tweak ten był oczekiwany przez wiele ludzi już od paru miesięcy aż do dzisiejszego dnia. Badger pozwala nam sprawdzać powiadomienia wprost z naszych ikon na homescreenie. Zamiast otwierania centrum notyfikacji albo otwierania samej aplikacji, możemy przeczytać nowe wiadomości w osobnym okienku, które można aktywować za pomocą gestu na danej ikonce.

 

 

Osobne okienko z nowymi wiadomościami wyświetla tylko wiadomości z poszczególnych aplikacji. Nigdy nie uświadczymy wszystkich wiadomości ze wszystkich aplikacji w jednym oknie.  Aby uaktywnić okno z wiadomościami z wybranych aplikacji wystarczy  przejechać palcem w górę na danej aplikacji by uświadczyć animacje z pojawiającym się okienkiem.  W dodatku możemy zmienić sposób aktywacji okna Badger w sekcji z opcjami tak jak pokazuje nam to zdjęcie u dołu.

 

Następnie możemy zmienić sposób w jaki to okienko się pojawia na naszym ekranie. Zamiast wyświetlania animacji  z góry w dół, możemy zmienić tą animację by szła od dołu do góry. Oraz by tak samo albo inaczej znikała z naszego ekranu.

 

Oprócz tego możemy przeglądać nasze wiadomości w pełnym trybie w okienku Badgera. Wystarczy że przyciśniemy na daną wiadomości w okienku i ta sama wiadomość zacznie przesuwać tekst, dzięki czemu będziemy mogli przeczytać całą wiadomość. Normalnie gdy nie przyciśniemy na wiadomość, okienko z Badgera da nam krótki przegląd wiadomości. Krótki przegląd nie pozwoli nam na przeczytanie nawet połowy wiadomości. Dlatego też dla większości z nas będzie wskazane naciskanie na wiadomości aby przewijać ich tekst do dalszego czytania. Oczywiście możemy wyrzucić wiadomości do kosza, albo też na nie odpowiedzieć. Wystarczy że przesuniemy okienko Badgera w prawą lub lewą stronę i uświadczymy ikonki do wyżej wymienionych zadań.

 

 

Badger kosztuje jedynie 0.99 dolara w Cydii. Jest to naprawdę dobra cena za porządnie wykonany tweak. Wielu ludzi porównuje ten tweak do Veloxa. Co prawda Velox i Badger mają ze sobą bardzo wiele wspólnego jeśli chodzi o sprawdzanie nowych wiadomości, ale te podobieństwo na wiadomościach się kończy. Velox może robić dużo więcej rzeczy, Badger sprawdza tylko wiadomości. Dla ludzi którym podoba się tweak Badger, polecam również sprawdzić inny tweak pod tytułem Reveal oraz Abstergo. Te dwa tweaki powinny działać idealnie z Badgerem dając nam pełną satysfakcję z czytania i sprawdzania nowych wiadomości. Daj nam znać co myślisz o Badgerze w poniższej sekcji komentarzy.

 

Damian Walusz

 

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...