Grabby – rozwiń przycisk kamery w rząd dodatkowych ikon

 

Grabby-Cydia-Tweak

 

W ostatnich tygodniach popularny deweloper, Ryan Petrich, zaczął pracować nad tweakiem w stanie beta o nazwie Grabby. Tweak jest bazowany na wymyślonym koncepcie przez innego dewelopera o imieniu Sentry. Z każdym tygodniem mogliśmy widzieć nowe updaty dla Grabby i można śmiało powiedzieć, że tweak ten zaczyna pracować naprawdę dobrze z systemem iOS.

 

 

Grabby pozwala nam na przerobienie dolnej ikony kamery  w lockscreenie w pasek narzędzi z dodatkowymi czterema ikonami. Wystarczy przejechać  palcem po ikonie kamery w lewą stronę aby rozwinąć pasek z czterema nowymi ikonami. Dodatkowe iknoy mają za zadanie włączanie innych aplickacji z iPhona, w ten sam sposób co kamera. Możemy wybrać jakiekolwiek aplikacje,  choć same ikony na lockscreenie sugerują że powinny to być aplikacje od : SMS’ów, telefonu, muzyki,  kalendarza oraz aparatu.

 

 

Dodatkowo, możemy wybrać ilość dostępnych ikon na rowiniętym pasku. Maksymalna liczba ikon sięga pięciu aplikacji, minimalna kończy się na trzech. Aby wybrać liczbę ikon oraz jakie aplikacje mają się włączać, musimy przejść do panelu z opcjami.  Po ustawieniu wszystkich opcji wystarczy zgasić ekran i włączyć go ponownie by dostrzec nowe zmiany w przycisku kamery.

 

 

Aby włąćzyć dodatkowe aplikacji wystarczy pierw najechać na nie palcem, a potem przesunąć palcem do góry. Tym sposobem  wyjdziemy z lockscreenu i otworzymy nową aplikacje. Jeżeli chcemy zmienić metodę włączania aplikacji z lockscrenu, możemy wybrać opcję Horizontal Swipe Only, pozwoli ona nam na zwyczajne najechanie palcem na wybraną aplikację bez potrzeby przesuwania palca do góry.

 

 

 

Grabby jest dostępny za darmo z prywatnego repo,

http://rpetri.ch/repo/

aby ściągnąć Grabby, musimy dodać to repo do naszych stron w opcjach Cydii pod kategorią Cydia Sources. Następnie powinniśmy zauważyć nową nazwę strony do przeglądanie gdzie możemy znaleźć Grabby tak jak i inne tweaki Ryana Petricha

Daj nam znać co myślisz o Grabby w poniższej sekcji komentarzy.

AKTUALIZACJA: Grabby został updateowany z wersji beta na oficjalny status. Kosztuje on teraz 2 dolary i jest dostępny na BigBoss repo. Kompletnie działa z iPadem dodając nowe przyciski na lockscreenie. Wersja na iPhona działa bez problemów. Krótko mówiąć Ryan Petrich daje nam kolejny raz dostęp do porządnego tweaku, który jest świetny dla większości z nas.

Damian Walusz

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...