LockscreenToggles – szybki dostęp do przełączników na lockscreenie

LockscreenToggles-01

Kliknij na obrazki aby zobaczyć animację GIF

 

Lockscreen-Toggles-Small-vs-Large-Toggles-1024x264-1

 

LockscreenToggles jest nowym tweakiem z ostatniego tygodnia, który pozwala na szybki dostęp do przełączników (toggles) prosto z naszego lockscreenu. Tweak ten jest na tyle ciekawy, że powinien go sprawdzić każdy miłośnik systemu iOS. Działa on prosto i jest przy tym bardzo efektywny.  W dodatku zawiera on wiele opcji dzięki którym możemy dokonać estetycznych zmian.

Zaraz po instalacji tweaku będziemy mogli go użyć na naszym lockscreenie. Wystarczy przejechać palcem z prawej na lewą stronę na głównym zegarze, aby zobaczyć animację z nowymi przełącznikami. Następnie będziemy mogli zobaczyć 5 głównych przełączników naszego wyboru. Aby dokonać zmiany przełączników wystarczy najechać na nie palcem i przesunąć je w dół. W tym momencie ujrzymy listę ze wszystkimi dostępnymi przełącznikami. Mamy około 10 toggles do wyboru i deweloper zapowiada ich więcej w następnych updatach.

 

LockscreenToggles-02

 

By zmienić  kolejność przełączników wystarczy wejść na listę i poprzestawiać je w takiej kolejności jak nam odpowiada. Pamiętaj o tym że możemy tylko mieć dostęp do pięciu przełączników na głównym widoku.

 

LockscreenToggles-03

 Póki co mamy do wyboru dziesięć toggle:

 

▪    Flashlight

▪    Do Not Disturb

▪    Wi-Fi

▪    Hotspot

▪    Respring

▪    Bluetooth

▪    Location Services

▪    Orientation Lock

▪    Airplane Mode

▪    Reboot

 

W dodatku  mamy kilka opcji do wyboru w głównym panelu SETTINGS. Możemy wybrać inną pozycję do wyświetlania animacji z przełącznikami oraz sposób w jaki je się aktywuje. Oryginalna animacja z toggles pojawia się tam gdzie widzimy główny zegar.  Natomiast po zmianie animacji będziemy w stanie zobaczyć animacje z przełącznikami zaraz pod głównym zegarem. Jest to naprawdę dobra i potrzebna animacja, gdyż nie powoduje ona żadnych konfliktów z innymi tweakami jak Forecast itp.

 

Lockscreen-Toggles-Small-vs-Large-Toggles-1024x264-1

 

Lockscreen-Toggles-Update

 

Następne opcje pozwolą nam na  zmianę rozmiaru ikon oraz dokonania paru innych zmian estetycznych.

 

Lockscreen-Toggles-Updated-Settings

Lockscreen-Toggled-Dropdown-Toggles

 

LockscreenToggles jest dostępny w Cydii za 0.99 centów.  Zważając na niską cenę każdy z nas powinien go wypróbować. Tweak ten jest naprawdę ciekawy i działa bez problemu z większością innych tweaków.  Nie jeden z nas na pewno się zastanawiał dlaczego Apple nie wprowadziło tego pomysłu w iOS już dawno temu. Prawda jest taka że możemy jeszcze długo czekać na tego typu zmianę (może iOS 7). Jak na razie na nasz ratunek przychodzi LockscreenToggles.

Zamierzasz kupić LockscreentToggles albo już go używasz? Daj znać co o nim myślisz w poniższej sekcji komentarzy.

 

Damian Walusz

 

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na Blipie, Twitterze, Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...