Melodia zamiast Pinu

W Cydii pojawił się nowy tweak, który bije rekordy popularności. W myśl powiedzenia, że wszystko już wymyślono (pierwszy raz ten zwrot został udokumentowany w XVII w. – słownie: w siedemnastym wieku), francuski programista udowadnia, że jeszcze wiele rzeczy można unowocześnić i zmienić na lepsze, fajniejsze, ładniejsze.

2013-05-02-17_15_32-Piano-Passcode-PREVIEW-YouTube

Piano Passcode – tak nazywa się nowy tweak pozwala na zastąpienie standardowego kodu odblokowywania ekranu iUrzadzenia klawiaturą.. fortepianu. W ten sposób zamiast ‚wstukiwać’ standardowy pin czy inny kod, możemy zabezpieczyć iP ulubiona przez nas melodią. Odblokowanie będzie polegało na zagraniu melodii.

Po instalacji tweaku Piano Passcode koniecznie zajrzyj do ustawień iP, w których znajdują się ustawienia zainstalowanego moda. Należy ustawić melodię i włączyć tweak. Warto również zapoznać się z resztą przydatnych informacji. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym bo tweak wśród pasjonatów Apple, szczególnie tych bez Jailbreaka robi duże wrażenie. Może uda się nawrócić kilku niedowiarków na Jailbreakową drogę.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...