NotesTweak – wklejaj notatki z Notes app prosto na swój homescreen

 

NotesTweak-Home-screen

NotesTweak jest nowym tweakiem z Cydii, który dodaje sporo nowych funkcji do NOTES aplikacji. Wszyscy wiemy jak dobrą aplikacją jest NOTES (szczególnie w połączeniu z Mac’iem i iCloud), jednakże chyba każdy z nas może się z tym zgodzić, że powinna ona mieć trochę więcej opcji do przeglądania notatek. Oczywiście kolejny deweloper z Cydii znalazł idealne rozwiązanie  na to jak urozmaicić NOTES app.

Największym atutem NotesTweak jest dodawanie wybranych notatek na nasz homescreen. Po dodaniu jednej z notatek zauważymy nową ikonę na ekranie, która wygląda podobnie do ikony z NOTES . Wystarczy przycisnąć na nową ikonę i będziemy przekierowani do naszej notatki. W dodatku możemy zmienić tytuł ikon do naszych notatek znajdujących się na ekranie. Następnymi funkcjami jakie oferuje nam NotesTweak jest dodawanie notakek do list ulubionych. Za każdym razem jak dodajemy kolejną notkę do ulubionych, zauważymy odosobnioną kategorię „ulubionch” w samej  górze listy ze wszystkimi notatkami. Kategoria listy ulubionych będzie oddzielona grubszą linią oraz będzie zawierać gwiazdkę przy każdej notatce.

 

 

 

 

 

 

 

 Następnymi opcjami jakie oferuje NotesTweak będzie segregowanie notatek według naszych potrzeb. Mamy trzy opcje segregowania do wyboru

  • Alfabetyczne
  • Data stworzenia
  • Data zmiany

 

Dla ludzi którzy nie mają wielu urządzeń z pod znaku Apple, iCloud nie będzie aż tak użyteczny. Na szczęście, deweloper  NotesTweak pomyślał o tym problemie i postanowił stworzyć integrację z serwisem Dropbox. Dzięki tej opcji będziemy w stanie synchronizować nasze notatki do folderu Dropbox i przeglądać je na innych komputerach. Synchronizacja notatek do folderu Dropbox ma dwie opcje, które dają nam możliwość zapisywania notek w HTML albo zwyczajnym tekście. Wszystkie opcje są dostępne w głównym panelu Settings oraz z samej aplikacji NOTES.

 

 

Deweloper tweaku również dodaje, że tweak jest wciąż w fazie rozwoju  i będzie otrzymywał wiele nowych funkcji w najbliższej przyszłości. Jedną z tych funkcji będzie integracja z iPadem, której póki co brak.

U dołu możecie znaleźć oficjalną stronę do tweaku gdzie wszystkie funckje jak i nadchodzące updaty są posegregowany w listy. NotesTweak kosztuje 1.99 dolarów w sklepie Cydia. Jest to naprawdę dobry tweak godny uwagi i pracuje on razem z innymi tweakami do notatek jak NotesEnhancer.. Jeżeli planujesz kupić lub używasz NotesTweak, daj nam znać co o nim myślisz w poniższej sekcji komentarzy.

 

Oficjalna strona NotesTweak z prezentacją tweaku

http://notestweak.lmcd.me

Damian Walusz

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...