Prime – pokoloruj listę historii rozmów

Og2m8QZ

 

Prime jest małym, ale mądrym tweakiem dla wszystkich którzy cenią sobie estetykę oraz łatwość czytania zapisów historii telefonicznych. W normalnych okolicznościach możemy zobaczyć tylko dwa kolory w głównym menu z historią rozmów: czarny i czerwony. Czerwony kolor jest przypisany do nieodebranych połączeń, czarny kolor należy do przychodzących i wychodzących rozmów. Czyli generalnie nie można odróżnić między przychodzącymi i wychodzącymi połączeniami, co w pewnych momentach może być mylące.

Prime jest tweakiem, który rozwiąże ten problem i przypisze dwa dodatkowe kolory dla dwóch wyżej wymienionych rodzajów połączeń. Za każdym razem kiedy zadzwonimy do kogoś, będziemy mogli zobaczyć te połączenie w kolorze zielonym. Natomiast w przypadku przychodzących rozmów, będziemy mogli widzieć te połączenia na liście w kolorze niebieskim. Tym sposobem mamy mały problem rozwiązany i dużo bardziej czytelną listę rozmów. Historia rozmów nie mogłaby wyglądać lepiej z tym tweakiem. Małe detale się liczą tak samo jak i te duże. To właśnie dzięki tym detalom dostrzega się piękno i estetykę w systemach komputerowych. I dla małych tweaków jak Prime ludzie uwielbiają jailbreakować swoje urządzenia z Apple.

W podsumowaniu mamy:

  • Nieodebrane połączenia: czerwony kolor
  • Wychodzące połączenia: zielony kolor
  • Przychodzące połączenia: niebieski kolor

 

Na koniec możemy dodać, że Prime zawiera jedną dodatkową funkcję, którą możemy odnaleźć w głównym panelu Settings. Prime pozwala nam na zmianę koloru daty wyświetlanej przy każdym połączeniu. Możemy wybrać z wielu kolorów pokazanych w poniższej liście. Prawdopodobnie wielu ludzi chciałoby zobaczyć również opcję do zmiany koloru dla połączeń. Jak na razie nie możemy wybierać kolorów dla połączeń. Miejmy nadzieję, że uświadczymy tą opcję  w następnych update’ach.

 

 

Prime jest dostępny za darmo w sklepie Cydii. Używasz albo zamierzasz używać Prime? Daj nam znać co myślisz o Prime w poniższej sekcji komentarzy.

 

Damian Walusz

 

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...