SubIc0ns – dodatkowy dock pozwala na szybką zmianą ulubionych aplikacji

SubIc0ns4

Na przestrzeni paru lat widzieliśmy wiele tweaków odpowiedzialnych za dodawanie opcji do szybkiego zmieniania miedzy wieloma aplikacjami (Dock, Aero, SwitcherSense, itp). Większość z tych aplikacji zawsze kosztowała kilka dolarów, dlatego też SubIc0ns jest bardzo dobrą alternatywą dla ludzi którzy nie chcą płacić za tego rodzaju funkcję.

SubIc0ns jest bardzo prostą w użytku aplikacją bez imponujących animacji czy też opcji, która działa z Activator’em. Po instalacji SubIc0ns będziemy musieli ustawić przez Activatora jak chcemy uruchamiać ukryty dock z naszymi ulubionymi aplikacjami. Normalnie dock ten nie będzie widoczny i jedynym sposobem na to żeby go zobaczyć jest użycie gestu z Activatora. Po użyciu Activatora, zobaczymy po prawej stronie naszego ekranu nowy czarny pasek z sześcioma ikonami. Aby mieć do wyboru sześć ikon musimy iść do głównych opcji SubIc0ns i wybrać jakie aplikację chcemy mieć widoczne na ukrytym pasku. Następnie musimy wybrać jak nazwać każdą aplikację oraz wybrać jej pozycję na ukrytym pasku. Miej na uwadze to że nie zobaczysz aktualnie pracujących aplikacji w tym pasku, tylko aplikacje które wybrałeś jako ulubione w opcjach. Jeśli chodzi o wizualny efekt to SubIcons działa w bardzo podobnym stylu do innego znanego tweaku pod nazwą Deck. Wyświetla się on po tej samej stronie ekranu i w taki sam sposób. Oczywiście Deck miał dużo więcej funkcji do zaoferowania oraz kosztował trzy dolary.

SubIc0ns jest dostępny w Cydii za darmo. Działa on bez problemu na iPhonie. Jedyną rzeczą jaką deweloper mógłby dodać w następnych aktualizacjach to większa ilość ikon w ukrytym dock’u, które można by było przewijać w dół i gorę. Miałeś już okazję sprawdzić jak działa SubIc0ns?  Daj nam znać co myślisz o tym tweaku w poniższej sekcji komentarzy.

Damian Walusz

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...