Dragon Ball Z a’la MUGEN na iOS!

maxresdefault (1)

Legend Tap Battle For Dragon Ball Z to jak na razie najbardziej zbliżona według mnie gra na iPhone, iPad oraz iPod touch do gier typu M.U.G.E.N, czyli klasyczna bijatyka. I choć zdaje sobie sprawę, że ma kilka mankamentów, to uważam, że została zrobiona na całkiem wysokim poziomie. Zajmuje aż 110MB, co widać po grafice, która według mnie jest na poziomie. Aby zainstalować aplikację potrzebujemy jedynie iOS 6.1. Gra jest DARMOWA, co jest jej niewątpliwym atutem.

maxresdefault

W grze wcielamy się w jednego z legendarnych super wojowników z anime Dragon Ball. Stawiamy czoła złym postaciom również z tej bajki. Po kilku dniach grania darzę ją sporym sentymentem. Mamy do wyboru kilka ataków przy wykorzystaniu energii ki. Możemy również unikać ataków przeciwnika lub je parować. W grze brakuje mi jedynie opcji walki wręcz. Polecam serdecznie, szczególnie wszystkim fanom gatunku.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...