Wyniki konkursu na najlepszy Downloader roku 2014!

Jakiś czas temu wysłaliśmy kilkadziesiąt maili do twórców aplikacji typu ‚Downloader’ z prośbą o przekazanie na testy pełnych wersji aplikacji. Odzew był ogromny.

20140314-144151.jpg

Testy wszystkich aplikacji trwały łącznie kilkanaście tygodni ale opłacało się bowiem właśnie w tej chwili możemy przedstawić aplikacje, które naszym zdaniem są jedynymi godnymi uwagi w tym temacie.

Już na samym wstępie należało podzielić wszystkie aplikacje na dwie grupy. Pierwsza grupa to aplikacje, które posiadają narzędzia do pobierania plików wideo druga plików audio. Dodam, że obydwie grupy przeważnie nie ograniczają się wyłącznie do tych formatów jednak dało się zauważyć wyraźne rozwinięcia testowanych aplikacji pod kątem muzyki bądź filmów.

Tak więc bezkonkurencyjnym numerem 1 w kategorii Wideo została aplikacja TubeDownloader PRO! Gratulujemy!

Aplikacja posiada wszystko co potrzeba aby pobrać i odtworzyć filmy z przeróżnych stron internetowych w tym również z YouTube. Posiada możliwość katalogowanie materiałów w dowolny sposób. Pozwala na eksport i import plików do Rolki z aparatu. Zabezpieczenia najróżniejszej maści. Obsługa RetinaDisplay i nowszych modeli iDevices o różnych rozdzielczościach.

Druga aplikacja, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę to FreeMusicDowloader tej samej firmy co TubeDownloader.

Widać tu oczywiste podobieństwo do swojego starszego brata a różnice wynikają wyłącznie z dostosowania interfejsu do zainteresowań muzycznych. Aplikacja stara się upodobnić do wbudowanego w iOS odtwarzacza muzyki. Brak tu jednak z oczywistych względów obsługi Genius. Tak czy inaczej na chwilę obecną nasza redakcja nie odnajduje żadnej lepszej aplikacji tego typu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z aplikacjami.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...