Quizwanie – nowy hit w App Store!

2014-04-08 16.28.59

W Quizwanie gram już namiętnie od kilku dni. Ktoś to nieźle wymyślił. Jest to połączenie quizu z wyzwaniem przeciwnika do gry. Nawet jeśli ktoś teraz powie, że nie lubi quizów to niech się do tej aplikacji nie zraża. To doskonała rozrywka dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Polega na odpowiadanie po trzy pytania z różnych kategorii na przemian ze swoim oponentem. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że gra się właśnie przeciwko innym i to w czasie rzeczywistym. Do wyboru mamy rozmaite kategorie, jak choćby „Władza i pieniądze”, „Ciało i dusza”, czy „XXI wiek”.

2014-04-08 16.29.06

Kategorie dotyczące pytań wybierane są na przemian przez graczy. Jedna runda to trzy pytania. Jeden pojedynek trwa 6 rund, czyli w sumie 18 pytań. Za poprawną odpowiedź dostajemy punkt. W przypadku odpowiedzi błędnej nie dostajemy nic. Wygrywa ten, kto odpowie na więcej pytań prawidłowo. Aplikacja jest darmowa, ale oczywiście można kupić płatną wersję bez reklam i wkurzającej promocji płatnej aplikacji co rundę. Quizowanie Premium oferuje również możliwość stworzenia swojego avatara, zmianę schematu kolorów i możliwość wglądu w statystyki. Dużym atutem gry jest także szybka i prosta rejestracja, gdzie należy podać tylko nick i hasło (opcjonalnie również adres e-mail, ale nie jest to bezwzględnie wymagane). Polecam wszystkim znużonym wykładami, pracą, a także osobom, które mają dużo czasu wolnego. UWAGA, gra naprawdę wciąga : )

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...