Sonic & All-Stars Racing Transformed chwilowo za darmo w App Store!

screen568x5685

Często szukamy dobrych kąsków w App Store. Wiele świetnych aplikacji jest darmowych. Często także przy wdrażaniu nowej aplikacji lub gry jest ona darmowa tylko przez pewien określony czas. Tak też prawdopodobnie będzie w przypadku nowszej wersji gry Sonic & All-Stars Racing. Wersja Transformated jest dostępna w App Store za darmo przez limitowany okres czasu. To wielki prezent dla mobilnych graczy. Aby ją pobrać potrzebujemy minimum iOS 7. Gra, wydana przez firmę SEGA, zajmuje około gigabajta.

screen568x568-24

screen568x568-13

Dla tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tą grą, przyda się kilka informacji. Gra polega na wyścigach stosunkowo szybkimi pojazdami. Pierwsza wersja gry oferowała wyścigi po drogach, w wersji Transformated możemy ścigać się również w powietrzu, a nawet na morzu. Wierzcie mi, to nie koniec zabawy. Możemy cieszyć się grą w trybie multiplayer (online lub lokalnie). Zawsze można znaleźć kogoś i wyzwać go na pojedynek. Serdecznie polecamy tą grę.

screen568x568-33

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...