Infinity Blade II przez limitowany czas za darmo w App Store!

IB2

Ktokolwiek chciałby pograć w Infinity Blade II ma niesamowitą okazję pobrać grę za darmo z App Store. Nie wiadomo, jak długo gra będzie darmowa, więc należy się śpieszyć. Zajmuje ona aż 1 gigabajt, więc ściągając aplikację z poziomu telefonu będziecie musieli mieć dostęp do sieci Wi-Fi. Możecie również pobrać grę klikając w ten oto LINK tam klikając w opcję View In iTunes zostaniecie przekierowani do iTunes.

IP2

Gra nie różni się wiele od swojego poprzednika, jakim był Infinity Blade. Możecie o niej poczytać klikając w jej nazwę lub w LINK. Oczywiście mamy do dyspozycji nową planszę, nowych przeciwników i nowy ekwipunek. Rozgrywka z pewnością zaspokoi oczekiwania wszystkich fanów serii, a tych którzy wcześniej jej nie znali (w tym mnie) również wciągnie bez reszty. Enjoy!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...