5 aplikacji PREMIUM wartych 36 dolarów do pobrania ZA DARMO

Dziś przedstawiamy Wam zestaw kolejnych pięciu aplikacji z App Store, które warte są aż 36 dolarów. Możecie je pobrać całkowicie za darmo, tylko pamiętajcie, aby się śpieszyć, bo promocja jest jak zwykle ograniczona. Zaczynamy!

  • TypoPic – Text 3D Rotation ($1.99 – ZA DARMO / iPhone)

145

Aplikacja, która służy do edycji zdjęć. Skupia sie na dodawaniu do zdjęć tekstu, który może być trójwymiarowy. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Animation Desk Premium / Animation Desk for iPhone ($4.99 / $2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

247

Aplikacja służąca do tworzenia animacji. Dzięki łatwemu interfejsowi, bogatemu zestawowi funkcji i intucyjnemu środowisku pozwoli tworzyć zaawansowane animacje nawet amatorom. Do pobrania z iTunes klikając w iPad lub iPhone.

  • NoteLedge Premium ($4.99 – ZA DARMO / iPad)

348

Wysoko urozmaicona aplikacja na iPad służąca do sporządzania notatek. Wsparcie dla pisma ręcznego, notatek głosowych, czy materiałów wideo. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Benjamin Afterburner ($19.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

431

Jedna z bardziej zaawansowanych gier w App Store. Bogate efekty wizualne i rozrywka w stylu RPG zapewnią Wam długie godziny spędzone przed urządzeniem mobilnym. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Perfct ($0.99 – ZA DARMO / iPhone)

521

Aplikacja muzyczna, którym celem jest zastąpienie standardowej aplikacji od Apple. Dobrze przemyślany interfejs i dużo więcej ciekawych funkcji ma jej w tym pomóc. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...