5 aplikacji wartych 20 dolarów do pobrania ZA DARMO

Po raz kolejny przedstawiamy Wam zestawienie aplikacji z App Store, które jeszcze do niedawno były płatne i za które musielibyście zapłacić normalnie 20 dolarów. Od dziś możecie pobrać je zupełnie za darmo. Jak zwykle radzimy Wam śpieszyć się, gdyż promocja jest limitowana.

  • Instacast 4 ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

144

Aplikacja umożliwiająca słuchanie podcastów z przejrzystym interfejsem użytkownika. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Full Screen Private Browsing ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

246

Jak sama nazwa wskazuje aplikacja ta pozwoli nam przeglądać zdjęcia z internetu w pełnym ekranie. Konkurencja dla Safari. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • F18 Pilot Simulator ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

347

Symulator lotu na iOS. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • SharpScan Pro + OCR ($6.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

430

Bardzo dobry skaner dokumentów. Prawdziwie cyfrowa jakość. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Letters From Nowhere 2 ($6.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

520

Jeśli lubicie zagadki i thrillery psychologiczne, z pewnością gra ta przypadnie Wam do gustu. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...