5 najlepszych aplikacji wartych 18 dolarów do pobrania za darmo!

Dziś prezentujemy Wam kolejną garść płatnych jak dotąd aplikacji z App Store, które możecie pobrać za darmo. Ich całkowita wartość to 18 dolarów. Promocja jak zwykle jest limitowana, a jej czas jest nieokreślony.

  • PDF PROvider ($7.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x56812

Aplikacja, która umożliwi Wam zarządzanie plikami PDF. Nie tylko ich odczyt, ale także edytowanie, skanowanie, opisywanie i oczywiście udostępnianie. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Rollercoaster Tycoon 4 Mobile ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen520x9245

Coś dla fanów strategii. Pozwala wcielić się w kreatora parków rozrywki. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Angry Toilets ($4.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-110

Klasyczna nawalanka, z tą różnicą, że zamiast broni masz młotek, a zamiast potworów, zombie, czy wampirów wściekłe toalety. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Scanner with OCR ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-29

Poza tym, że jest to aplikacja umożliwiająca skanowanie dokumentów, skaner wykryje i rozpozna znaki oraz całe teksty (OCR). Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • ProTracker Plus ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-38

Aplikacja pozwoli Ci na śledzenie swojej diety. Spora ilość funkcji pozwoli Ci na utrzymanie optymalnego żywienia. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...