5 płatnych aplikacji, które są darmowe przez ograniczony czas

Dziś mamy dla Was zestawienie kolejnych pięciu aplikacji, które przez ograniczony czas będą darmowe. Ich łączna wartość to około 10 dolarów. Pamiętajcie, że aplikacje są darmowe tylko przez określony czas i w każdej chwili mogą znowu wrócić płatne. Przyjrzyjcie się im z bliska, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Graffiti Me! ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

17

Prosta aplikacja pozwalająca zmienić zdjęcie naszej twarzy w obrazek graffiti. Przydatne dla osób, które lubią pochwalić się na portalach społecznościowych swoimi umiejętnościami edycji zdjęć. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

  • Distressed FX ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

29

Aplikacji umożliwiających dodawanie efektów do zdjęć jest cała masa w App Store. Ta aplikacja jest jednak wyjątkowa. Dodaje Twoim nudnym zdjęciom wyraźny efekt artystyczny, zmieniając je w ten sposób na trochę mniej nudne zdjęcia. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

  • iPassworder Deluxe ($4.99 – ZA DARMO / iPhone)

39

Zdecydowanie najbardziej wartościowa, jak dla mnie aplikacja spośród wszystkich pięciu. Aplikacja zapamięta każde nasze hasło, nawet te z innych aplikacji. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

  • Timeless ($0.99 – ZA DARMO / iPhone)

45

Pełna funkcji aplikacja stoper, która mierzy czas. O tym w czym lepsza jest od standardowego Apple’owego stopera, przekonajcie się sami pobierając bezpłatną aplikację z iTunes TUTAJ.

  • Night Cam ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

62

Już po zdjęciu i nazwie domyślić się można, z czym mamy do czynienia. Prawdę mówiąc aparat w iPhone nie jest najlepszy. Jeżeli szukasz aplikacji robiącej lepsze zdjęcia przy gorszym oświetleniu powinieneś pobrać Night Cam. Można to zrobić przechodząc TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...