8 aplikacji wartych 20$ jest od dziś darmowych. Sprawdź to!

Od jakiegoś czasu informujemy Was o aplikacjach w App Store, które stają się z różnych przyczyn darmowe. To jedyne i niepowtarzalne okazje, aby móc je pobrać nic za nie nie płacąc. Dziś przybliżymy Wam kolejnych 8 takich aplikacji. Zaczynamy!

  • Kuvva Wallpapers ($1.99 – ZA DARMO / iPhone)

screen568x5685

Aplikacja zapewniająca szeroką gamę tapet dla naszego smartfona. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Można ją pobrać z iTunes klikając TUTAJ.

  • Dr. Panda’s Home ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-13

To kolorowa i zabawna aplikacja skierowana głównie dla dzieci. A jeżeli są to dzieci, które potrafią już biegać to musicie ją ściągnąć. Aplikację pobrać można z iTunes klikając TUTAJ.

  • HT Professional Recorder ($6.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-24

Dyktafon służący do nagrywania ważnych spotkań i wykładów. Ta solidna aplikacja posiada wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalnej aplikacji służącej do nagrywania głosu. Wersja HD dla iPada jest również dostępna za darmo. Aplikację możecie pobrać ze strony iTunes klikając w iPhone lub iPad.

  • Tower of Fortune ($0.99 – ZA DARMO / iPhone)

screen568x568-33

Mocno wciągająca rozgrywka RPG. Utrzymana w starym stylu. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

  • Powerguard ($0.99 – ZA DARMO / iPhone)

screen568x568-43

Jak nazwa wskazuje aplikacja pomoże nam zoptymalizować użytkowanie naszej baterii. Co za tym idzie zwiększy ona jej żywotność. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy borykają się ze zbyt krótkim czasem trzymania baterii w iPhone. Aplikację można pobrać z iTunes klikając TUTAJ.

  • Gun Movie FX ($4.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen520x9243

Dzięki tej aplikacji można dodać do swoich filmów wideo pistolet, odgłosy wystrzałów i inne efekty. Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Aplikację można pobrać z iTunes klikając TUTAJ.

  • Cleaner Pro ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-52

Wreszcie coś, co pomoże nam oczyścić naszą książkę telefoniczną ze zbędnych, pustych bądź zdublowanych kontaktów. Aplikacja umożliwia także łączenie dwóch tak samo nazywających się, ale zawierających inną zawartość kontaktów w jeden. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Pippit ($1.99 – ZA DARMO / iPhone)

screen568x568-6

Ciekawa aplikacja umożliwiająca udostępnianie strzępków informacji z całej sieci. Pobrać można ją z iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...