Forrest Gump na iOS przybywa jako Run Forrest Run

screen568x568-45

Na rynku gier na urządzenia mobilne widać już pewien przesyt. Producenci łapią się wszelkich możliwych tematów byle tylko stworzyć grę, która choć przez chwilę będzie hitem. Nie mówię, że taką grą jest Run Forrest Run, bo to oceni każdy z Was osobiście. Każdy kto lubi proste, szybkie i niezobowiązujące gry na iOS z pewnością polubi także i tą. Nie różni się ona w zasadzie od innych tego typu gier i prawdopodobnie przyciągnąć ma do siebie właśnie renomą Forresta Gumpa.

screen568x5687

Gra polega na biegnięciu niczym tytułowy Forrest, a przy okazji omijaniu i skakaniu przez przeszkody. Jest ona darmowa i możecie ją pobrać klikając TUTAJ.

screen568x568-15

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...