Lista aplikacji wartych 22 dolary dostępnych ZA DARMO

Kolejna pula płatnych aplikacji z App Store jest obecnie bezpłatna. Przedstawiamy Wam 5 aplikacji o łącznej wartości 22. dolarów, które możecie pobrać obecnie za darmo. Jest na co zwrócić uwagę, zapraszamy!

  • Tag Journal ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

129

Aplikacja wyposażona w unikalny system znakowania, dzięki czemu łatwo utrzymać swój dziennik w codziennych działaniach i organizowanych wydarzeniach. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Matcha ($4.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

231

Aplikacja oferuje czytelne, czyste miejsce pracy, a także kilka czcionek, motywy oraz synchronizacje w chmurze. Prezentuje dobrze dopracowany interfejs. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Smart Merge Pro ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

327

Aplikacja umożliwiająca sprawne zarządzanie naszą książką telefoniczną. Pomoże nam zrobić w niej porządek usuwając zbędne, powielające się kontakty. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Order & Chaos Online ($6.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

421

Jeden z lepszych, jak nie najlepszy tytuł MMORPG na iOS. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Extimer ($4.99 – ZA DARMO / iPhone)

513

Nasz osobisty trener. Coś dla aktywnych fizycznie. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...