Pobierz za darmo 6 wartych 12 dolarów aplikacji na iOS

Dziś mamy dla Was kolejną porcję aplikacji, które przez ograniczony czas będą darmowe w App Store. Ich sumaryczna wartość przed promocją wynosiła 12 dolarów. To niedużo, ale jak to mówią mieć 12 dolarów, a ich nie mieć to już 24 dolary!

  • IdeaPlaces ($3.99 – ZA DARMO / iPhone)

screen568x5689

Aplikacja służy do sporządzania notatek i zapamiętania, gdzie każda z nich została zrobiona. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • USB Disk Pro ($0.99 – ZA DARMO / iPhone)

screen322x5721

Tak, jak nazwa mówi, aplikacja umożliwia wykorzystanie wolnej przestrzeni urządzenia jako przenośny dysk USB. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Superimpose Studio ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-17

Ta prosta aplikacja służąca do edycji i obróbki zdjęć pozwoli na usuniecie tła i elementów z jednego zdjęcia, a także połączenia go z innym. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Cambush ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-26

Aplikacja uruchamia nagrywanie po wykryciu jakiegokolwiek ruchu. Umożliwia także nagrywanie osób, które są tego nieświadome. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • CARROT Alarm ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-35

Aplikacja-budzik. Ale nie do końca zwykły budzik. Ten na pewno Was zbudzi, przekonajcie się sami. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Sworkit Pro ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-46

Z tą aplikacją na pewno będziecie trzymać formę. Najważniejsze, że do ćwiczeń przez nią prezentujących nie potrzeba specjalnego sprzętu ani sali treningowej. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...