Porcja darmowych aplikacji na iPhone i iPad o wartości 12 dolarów

Przedstawiamy Wam porcję pięciu kolejnych aplikacji o łącznej wartości 12 dolarów. Już dziś możecie pobrać te aplikacje z App Store zupełnie za darmo. Jednak pamiętajcie, że promocja ta jest limitowana. Zaczynamy!

  • LightLeaker for iPhone ($3.99 – ZA DARMO / iPhone)

140

Właściwie ustawienia światła to podstawa dobrze zrobionego zdjęcia. Jednak czasem pomimo dobrego ustawienia brakuje nam różnych świetlnych efektów. Dzięki tej aplikacji będziemy mogli dodać jeden z wielu efektów do dowolnie wybranego przez nas zdjęcia. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Drive and Jump ($1.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

241

Jedna z tych klimatycznych 8-bitowych gier, które czasy świetności mają już za sobą. Ale czy na pewno? Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Specifics HD (0.99 – ZA DARMO / iPad)

343

Aplikacja pozwoli tworzyć niezwykle zwięzłe i kompaktowe notatki. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Voice SMS ($1.99 – ZA DARMO / iPhone)

427

Dzięki tej aplikacji nie będziecie musieli pisać wiadomości, tylko je mówić. Coś dla leniwych oraz dla tych, którzy nie mogą używać Siri. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • yaPlayer ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

517

Jeden z ciekawszych odtwarzaczy plików wideo. Oprócz tego, że odtworzy szeroką paletę formatów, to zawiera także sporo ciekawych funkcji. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...