ZA DARMO 5 płatnych aplikacji i gier w App Store wartych 18 dolarów

Każdy lubi promocje. A kiedy można zaoszczędzić około 60 złotych to czemu by z niej nie skorzystać? Wystarczy pobrać 5 jak dotąd płatnych aplikacji wartych aż 18 dolarów, które są dziś darmowe. Pobierzcie je jak najprędzej, gdyż oferta jak zwykle jest limitowana.

  • CloudMagic ($9.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x56815

Ta dobrze zaprojektowana aplikacja e-mail pomoże Ci być na bieżąco z wszystkimi korespondencji całej gamy różnych usług. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Third Eye Crime: Act 1 ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-112

Bardzo wciągająca gra skierowana do miłośników zbrodni. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Convertizo ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-212

Przyjemny interfejs i łatwa w obsłudze. Aplikacja do konwersji wszelkiego rodzaju jednostek. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • What’s the Movie? ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-39

Quiz filmowy. Dostajemy kilka podpowiedzi i literki, z których składa się nazwa filmu. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Hipster CEO ($0.99 – ZA DARMO / iPhone)

screen568x568-49

Ta intrygująca aplikacja o jeszcze bardziej zastanawiającej nazwie nie należy z pewnością do aplikacji niezbędnych. Pomocna jako start-up w tworzeniu firmy. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...