Zaoszczędź 22 dolary pobierając za darmo tych 5 aplikacji

Dziś prezentujemy Wam kolejne aplikacje w App Store, za które jeszcze niedawno trzeba było zapłacić. Od teraz są one darmowe i możecie śmiało je pobierać. Zaczynamy!

  • Double Browser Pro for iOS 7 ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x56810

Ta aplikacja pozwoli na przeglądanie dwóch stron internetowych naraz. Przydaje się w przypadku chęci porównania dwóch różnych witryn lub do jednoczesnej pracy w dwóch środowiskach. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Calendate ($1.99 – ZA DARMO / iPhone)

screen568x568-18

Profesjonalny kalendarz o bardzo ładnym wyglądzie. Być może na stałe zastąpi kalendarz z iOS. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • SAT Exam Prep 2014 ($4.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-27

Aplikacja pomaga w ściąganiu na egzaminach. Zmieścisz w niej blisko 400 pytań testowych. Umożliwia również czatowanie z ekspertami, gdy utkniesz na jakimś pytaniu. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • Vlur ($9.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-36

Vlur oferuje ciekawe przejścia między filmikami wideo. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

  • n7player Music Player ($3.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen568x568-47

Odtwarzacz muzyki z ciekawymi funkcjami pod maską. Między innymi 10-pasmowy korektor podkręcający basy. Do pobrania w iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...