Zaoszczędź 26 dolarów pobierając 5 aplikacji, które są dziś darmowe

Dziś przybliżamy Wam kolejnych 5 aplikacji o łącznej wartości aż 26 dolarów, które są dziś do pobrania w App Store zupełnie za darmo! Najdroższa z nich kosztowała jeszcze niedawno aż 9,99$. Jak zwykle, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Documents To Go ($9.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

116

Najdroższa z przedstawianych aplikacji. Jest ona alternatywą dla aplikacji od Microsoft. Przechowa wszystkie nasze dokumenty, arkusze i prezentacje. Dodatkowo także pliki PDF. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

  • OPlayer ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

215

Jeśli chodzi o odtwarzacze filmów to niekwestionowanym liderem jest VLC. Jednak OPlayer jest dobrą dla niego konkurencją. Obsługuje formaty od AVI przez MKV i MOV aż po WMV. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

  • AVPlayer Plus Pro ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

316

Podobnie, jak w przypadku OPlayer tak i ta aplikacja jest dobrą konkurencją dla VLC. Proponujemy po prostu pobrać obydwie i zdecydować, która bardziej przypadła nam do gustu. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

  • Ventrilode ($4.99 – ZA DARMO / iPhone)

410

Ventrilode zapewni Wam kontakt z użytkownikami gier. Jest to nic innego, jak chat dla graczy. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

  • MoviePro ($4.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

screen520x9244

Jedna z najlepszych aplikacji do nagrywania. Ze wsparciem dla tworzenia wideo w rozdzielczości 3072×1728 przy 30 klatkach na sekundę. Do pobrania z iTunes TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...