Aplikacje o wartości 17 dolarów są dziś DARMOWE

Dziś przedstawiamy Wam 6 ciekawych aplikacji z App Store, za które jeszcze wczoraj musielibyście zapłacić 17 dolarów. Już dziś możecie je pobrać za darmo. Będzie to możliwe przez bliżej nieokreślony czas, bowiem promocja ta jest limitowana. Zapraszamy!

  • Ringo (ZA DARMO – iPhone)

19

Aplikacja numer jeden dzisiejszego zestawienia jest dość kontrowersyjna. Służy ona do tanich połączeń międzynarodowych. Ta pozycja darmowa była zawsze jednak teraz producenci dają 1 dolar na połączenia międzynarodowe, co daje około 30 minut rozmowy (w zależności, gdzie będziecie dzwonić). Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Flash Reader ($3.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

210

Ta aplikacja umożliwi Wam na szybkie czytanie tekstu. Pomoże Wam w nauce tej umiejętności. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Playrific Animal World Channel ($5.99 – ZA DARMO / iPad)

38

Jest to tytuł skierowany jedynie do użytkowników tabletów iPad. Dzięki tej aplikacji Wasze dzieciaki będą mogły nauczyć się wielu ciekawych informacji o wszystkich zwierzętach z całego świata. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Riddick: The Merc Files ($2.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

46

Riddick’a nikomu nie trzeba przedstawiać. Gra pełna akcji, w której narratorem jest sam Vin Diesel. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • Date & Time Calculator ($0.99 – ZA DARMO / iPhone oraz iPad)

57

Jak nazwa sugeruje jest to kalkulator, który przelicza jednostki czasu. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

  • BUDGT ($1.99 – ZA DARMO / iPhone)

61

Jedna z najprostszych aplikacji odpowiedzialnych za zarządzanie finansami osobistymi. Po wejściu w aplikację od razu widać ile pieniędzy pozostało w naszym budżecie. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...