Milionerzy w końcu w App Store

Milionerzy iOS

W końcu doczekaliśmy się dobrze znanego nam wszystkim tytułu na platformę iOS. Milionerzy to wierne odwzorowanie znanego teleturnieju, który przez wiele lat królował na antenie TVN. Nie mogę uwierzyć, że aplikacja w wersji polskiej wyszła dopiero teraz. Zapotrzebowanie na nią widoczne było już od dawna. O tym jak bardzo był to pożądany tytuł świadczy chociażby bardzo dobra pozycja w rankingu bezpłatnych aplikacji w App Store. Gra dostępna jest do pobrania za darmo i działa od minimum iOS 6. Dostępna jest na iPhone, iPad oraz iPod touch.

Milionerzy iOS 6

Milionerzy iOS 8

Po zamknięciu ekranu początkowego przywita nas dziwnie znajoma postać, która zachęci nas do gry. Zasady są proste: odpowiadamy kolejno na 15 pytań i wygrywamy milion. Po drodze napotkamy dwie kwoty gwarantowane, 1000zł po piątym pytaniu i 32 tysiące po dziesiątym. Do dyspozycji mamy także koła ratunkowe, jednak wersja mobilna ma ich tylko dwa, tj. pomoc publiczności oraz pół na pół. Nie wiadomo, dlaczego autor nie zdecydował się na wprowadzenie telefonu do przyjaciela. Być może liczne głosy niezadowolenia z tego faktu zainspirują go do wprowadzenia trzeciego koła w przyszłej aktualizacji. Aplikacja nie jest doskonała. Lubi się zawiesić, a pytania stosunkowo szybko zaczynają się powtarzać. Tak czy inaczej jest obecnie najwierniej przedstawionym odpowiednikiem teleturnieju. Do pobrania z iTunes klikając TUTAJ.

Milionerzy iOS 7

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji, kliknij ‘Lubię to’ na górze strony! Obserwuj  AppleApps.pl na TwitterzeFlakerzeFacebooku przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba to znak dla nas, aby kontynuować naszą misję i dostarczać Wam codziennie najświeższych informacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
SBSettings
YouTube Capture!
Camera FX Pro - niekoniecznie najlepsza aplikacja fotograficzna
My Horse - końskie tamagotchi
eWUŚ – Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców
500px usunięte za pornografię powraca do AppStore!
Teraz możesz kopiować tekst z tablicy aplikacji Facebook!
Final Fantasy V na iPhone'a i iPada dostępny w App Store na całym świecie
PodSwitcher - doświadcz kompletnej kontroli muzyki z app switcher'a
Grabby - rozwiń przycisk kamery w rząd dodatkowych ikon
Word Lens do tłumaczenia prostych komunikatów
SubIc0ns - dodatkowy dock pozwala na szybką zmianą ulubionych aplikacji
Riddle that - ambitne łamigłówki
Te 3 aplikacje są warte 26 dolarów. Pobierz je za darmo!
ZA DARMO 5 płatnych aplikacji i gier w App Store wartych 18 dolarów
Vizzywig 4K - nagrywanie w standardzie 4K w iPhone 5S